Berrin
Berrin

Berrin (9786054478231)

Fiyat : ₺25,00
İndirimli : ₺17,50
Barkod : 9786054478231

Damarlarından intikam beslerken yüreğindeki aşka yenilmez insan...

:

Bir kadın!

Düşeyazdı...

Yarına dair kurduğu düşleri ilmek ilmek örerken, her nefes alışında geçmişiyle yüzleşmeye mecbur ediliyordu sanki. İnatla bütün hayal kapılarını zorladı Berrin. Olmadı.

Sonunda narin bedenini bilinçaltından hortlayan yaşanmışlıkların akışına bıraktı. Kendi kimliğine açtığı savaşta galip gelebilmek adına psikoloji eğitimi alırken, kalbiyle beyni arasındaki gelgitlere mağlup oldu.

Güçlü kadınlığının altındaki öfke, üstündeki insanlık, yaşamın karelerine takılı kalmış umut ve umutsuzluk... Yılmadı.    

Berrin’in geçirdiği evrimi itinayla sergileyen yazar hiçbir mesaj kaygısı taşımıyor. Her şeyi özgün dokusunda irdelememiz manasına gelen doneler iliştiriyor zihinlere. Kadına dair bilinen paradokslarla bilinmeyen denklemleri izaha cesaret ediyor. Söz dilden ok gibi fırlamışsa, elbette ki mevcudiyetine ait hedefe er ya da geç ulaşır diyor. 

       “Erkeklerin de Allah’ın yarattığı kullar olduğunu düşünüp, onlara düşman olmak istemiyordum. Psikoloji bölümünü kazandığım gün toplumun bütün sorunlarını tek başıma çözebileceğimi, çözemesem bile zihnimdeki kargaşayı giderip, yapılan davranış bozukluklarının nedenlerini bulabileceğimi düşünmüştüm.” 

***

“Bir kadının her şartta yaşama tutunma çabası, iç dünyasındaki çalkantılar, beni çok etkiledi. Bir süre bu etkiden kurtulamadım. Derinliği olan bir kitap, kutlarım.”

-Türkân ŞORAY-

“İnsanı düşündüren, zekice kaleme alınmış sürükleyici bir roman. Çocukluğumuzun ve bilinçaltımızın bir insanın hayatını ne kadar etkileyip, değiştirebileceğini anlatıyor. Soluksuz okudum.”

-Senay ÜLKÜ- (“Zerda” adlı dizinin öykü yazarı)

"Aşkın olağanüstü gücünü tasvir eden roman bu. Sürükleyici, duygusal, düşündürücü. Okuyup kendiniz karar vereceksiniz; aşkla mı yoksa aşksız mı hayatta yol alabilmek daha kolay diye..."

-Cosmopolitan Dergisi-

"Bugüne kadar yanlış anlaşılan ve yanlış aktarılan, 'erkek düşmanlığı' olarak algılanan 'feminizm' konusuna gerçekçi bir yaklaşım ve hikayeyle doğru tanım getirmiş bir roman. Romanın hikayesi sizi kısa sürede içine alacak ve keyifle okuyacaksınız."

-InCity Dergisi-

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR