Kitap Yayın Başvurusu

Kanes Yayınları'nı tercih eden her yazar ya da kitabının çıkmasını isteyen yazar ve yazar adayları bizim için özel ve önceliklidir. Edebiyat dünyasının bir parçası olmak isteyen kalemlerin her geçen gün arttığını görmek onur vericidir. Sistemli ve verimli çalışmanın esaslarını belirlemek kurumsal ciddiyetin vazgeçilmezidir. Bu bağlamda her çalışmanın kriterleri olması gerekir. Emek ürünü bir eserin okuyucuya ulaşıncaya kadar müşterekler çerçevesinde ve özenle vücut bulması için kurumsal kurallara uyum önem teşkil etmektedir. Ham çalışmalarınızı bile kurumsal kriterlerimize uyarladığınızda Kanes Yayınları ekibinin desteği ve özverili çalışması ile en iyiyi bulacaksınız. Sizi Kanes ailesinde görmek mutluluk vericidir.

 

Başvuru Kriterlerimiz

Çalışmalarınıza ışık tutabilmemiz için [email protected] kurumsal e-posta adresimize başvurabilirsiniz. Çağdaş çocuk edebiyatı eserlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Projelerinizi etkin bir şekilde değerlendirmemiz için bize e-posta yoluyla eserinizin tamamını göndermeniz gerekmektedir. Hatta dosyanıza ekleyeceğiniz proje içeriği ile ilgili kısa bir tanıtım yazısı bizlere kolaylık sağlayacaktır. Ancak elden veya posta yoluyla eser teslimi kabul edilmemektedir. 

Özgeçmişinizi ve edebiyata yakınlığınızı betimleyen kendi cümlelerinizle, sizi yakından tanımamıza ve çalışmanızla bütünleşmemize yeterli olacak bilgiler vermeniz Yayın Kurulu toplantısında yol haritası çizmemize yardımcı olacaktır.

Size ulaşabilmemiz için iletişim adreslerinizi (telefon, GSM, e-posta veya açık adres) bulundurmanız çok önemlidir. 

Yayın Kurulundaki editörlerimiz 3 ay içerisinde dosyanızı değerlendirecek; olumlu veya olumsuz çıkan karar, yazara e-posta yoluyla iletilecektir.

 

Dosya Gönderim Koşulları

Eser, dijital ortamda Microsoft Word A4 boyutunda olmalıdır.

Times New Roman yazı fontu kullanılmalıdır.

Metin 12 punto karakter büyüklüğünde olmalıdır.

Sayfalar numaralı olmalıdır.