Gizlenen Karanlık
Gizlenen Karanlık

Gizlenen Karanlık

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺35,00
İndirimli : ₺24,50

Geleceğin, günümüzün tohumları bir bir karışıyor toprağa...

:

Karanlığın hüküm sürdüğü günümüz dünyasında yaşayan ve şu an bu satırları okuyan sen... Hayatında bir kez olsun, “İnsanoğlu nasıl böylesine kötü olabildi?” ya da “Dünya bu hâle nasıl gelebildi?” diye sormadıysan bırak bu kitabı elinden; sana göre değil. Ama bir kez olsun kendi kendine sorduysan bu ya da benzeri bir soruyu; okuduğun tarih, yürüttüğün tahminler, yaptığın çıkarımlar artık doyurmuyorsa ruhunu, zihnini; sıkı sıkı tut bu kitabı, sakın bırakma.

 

Evrilen Dünya, hem bambaşka bir fantazyanın içerisine sürüklenip fani dertlerinden uzaklaşman hem de günümüze çok ama çok uzak, düşsel bir geçmişteki izlerini takip edebilmen için yazıldı.

 

Serinin sizi çıkaracağı yolcuğun ilk adımlarını atan Gizlenen Karanlık kötülüğün bulaşmadığı bir dünya ile emeklemeye başlıyor. Bu tertemiz dünyaya değen karanlıkla; bilinmezlikler, sırlar, kopuşlar, hiç katedilmemiş yollar çıkıyor ortaya. Eşi benzeri olmayan, hissedilen en güçlü aşk doğuyor aynı zamanda o dünyada; tökezleyerek de olsa yolunu bulmaya çalışıyor. Geleceğin, günümüzün tohumları bir bir karışıyor toprağa...

Benzer Ürünler